Kenele Zewnętrzne

Pensjonat znajduje się w ogrodzie o powierzchni 2100 m Kw. Teren ten został wykorzystany na stworzenie 4-ech niezależnych placów zabaw gdzie odpowiednio dobierane pieski nie wykazujące w stosunku do siebie agresji bawią się znakomicie pod czujnym okiem właścicieli Pensjonatu.

W ogrodzie jest ładna trawa i znajduje się starodrzew co ma ogromne znaczenie z uwagi na cień jakie dają drzewa w czasie słonecznych i upalnych dni. Jest to fundamentalnie ważne w przypadku Molosów i wszystkich piesków z krótkimi kufami typu Buldogi, Mopsy itp.

Piękna trawa nie jest ozdobą a terenem zabaw sprzątanym 3-4 razy dziennie mającym dać pieskom maksymalny komfort i bezpieczeństwo.

Ogrzewane Budy

Znakomitym rozwiązaniem są specjalne budy w kenelach z ogrzewaniem podłogowym i wyświetlaczami ciekło krystalicznymi pokazującymi temperaturę znajdującą się w budzie. Budy są komfortowe, posiadają przedsionek i sypialnie i dzięki termoizolacji są bardzo ciepłe o okresie zimowym i przyjemnie chłodne w czasie letnich upałów.

Apartamenty Ambasadorskie

Ta patetycznie brzmiąca nazwa wzięła się stąd że są to duże piękne kenele wynajmowane często przez Ambasady. Są to dwa kojce znakomicie zlokalizowane pod dużym rozłożystym dębem mające przed sobą okazałe brzozy. Wszystko to powoduje wspaniałą atmosferę i dużo cienia tak potrzebnego przy obecnej pogodzie. Kojce wspaniale nadają się do pobytu dla dwóch psów z jednego domu, nawet większych rozmiarów. Psy mają bezpośrednie wyjście na duży plac zabaw (700 m kw.)